Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevine Caner Yüksel getirildi.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevine Caner Yüksel getirildi.

17 Kasım 2020 0

Otomobil markaları uzun zamandan beri bayi yönetimi, bayi geliştirme ve iş geliştirme üzerine yoğun bir çaba gösteriyor.

Bunun en büyük sebebi müşterilerin otomobilleri ile temas ettiği nokta olan bayilerin kurumsal bir dönüşüm içerisinde olması.

Skoda, Renault, Seat, Hyundai gibi kurumsal dönüşüm yaşayan markalarda da bu benzer çalışmaları gördük.Özellikle Satış kökenli ve bayi iletişimi kuvvetli başarılı yöneticilerin Bayi Geliştirme departmanlarında olduğunu sektöre olan yakınlığımız ile biliyoruz.

Bu isimlerden biri de kuşkusuz Caner Yüksel.Bu zamana kadar 2006 Yılında bölge yöneticisi olarak başladığı kariyerinde 0/ 2. el araç perakende ve filo satış alanlarında başarılar elde etmiş,son olarak 2017 yılında Bayi Satış Operasyonları Müdürü olarak kariyerine devam ediyordu.

Yeni görevi ile de Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevini yerine getirecek ve bayilerin kurumsal dönüşüm, satış hedefleri, CRM, CSS gibi alanlarda gelişmesine çok yardımcı olacaktır.

Görevinde FWMOTOR.COM olarak başarılar diliyorum.

FWMOTOR.COM