2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

30 Ekim 2020 0

2016 yılından beri Türkiye’de üretilen Renault Megane Hb ve Station wagon kardeşlerinden sonra yüzünü gösterdi.Özellikle Türkiye’nin en çok satan otomobili Fiat Egea ile aynı zamanlarda tanıtılması ile büyük bir rastlantı.

Yeni Megane Sedan c sınıfının en sevilen otomobillerinden,özellikle geniş iç hacmi ve sınıfında teknolojiyi ilk getiren modellerden olması sebebi ile hem firmalar hem de bireysel kullanıcılar tarafından çok seviliyor.

Bu makyaj ile de hali hazırla yenilikçi gözüken ifadesine çok büyük bir değişiklil yapılmamış.Özellikle üç silindirli, 1.0 TCe benzinli motor,% 100 Pure Vision LED teknolojisi ve tasarımsal krom detaylar en büyük değişikliklerden.

Tabi donanıma göre değişen gösterge ekranlarını da unutmamak lazım.7.0 veya 10.2 inçlik dijital gösterge paneli modele en albeni katan özelliklerden.Ayrıca  9.3 inçlik yeni multimedya ekranı da 2021 Renault Megan da yer alacak.

Ayrıca yeni jant tasarımlarına da sahip olan 2021 Renault Megane’ın ayak sensörü ile açılabilen bagaj kapağı opsiyon olarak sunacaktır.

Daha önceden yaptığımız Megane testine ise Buradan ulaşabilirsiniz.

FWMOTOR.COM