2021 Rolls-Royce Ghost – Sadeliğin Mükemmelliği

2021 Rolls-Royce Ghost – Sadeliğin Mükemmelliği

2 Eylül 2020 0

Bazı markaların ikonik tasarımları vardır ve hangi model kaç yaşında olursa olsun tanırsınız. Bunlardan birisi de Rolls-Royce Ghost…Lüks,zerafet ve paha duygusunu sonuna kadar yaşamak isteyenler için tasarlandı.Daha yumuşak hatlar ile donatılan Rolls-Royce’un ön farları ise keskin led farlar ile donatılmış.

Spirit of Ecstasy manzarasının haricinde kullanılan kristal işçiliği ve kalitenin zerafet ile sunulmasına Rolls-Royce ” Sadeliğin Mükemmelliği” olarak adlandırıyor.

Klasik çizgisinin yanında dijital gadgetlar ise bu mükemmelliği arttıran detaylardan.


Rolls-Royce Ghost’un arka kısmına baktığımızda harika bir tavan çizgisi ve açılı stop lambalarını görebiliyoruz,bu detaylar bizlere hem Phantom hem de bir yelkenliyi anımsatıyor.

2021 Rolls-Royce Ghost’un kalbine baktığımızda ise bu lüks ve konforlu aracın performanstan da ödün vermediğini görüyoruz. 6.75 litrelik çift turbo şarjlı V12 benzinli motoru 850 Nm tork ve 563 hp güç sunan üniteye sahip. 0-100 hızlanması ise sadece 4.5 saniye.

Elektrikli kapıları, zerafet dolu tasarımı ve güçlü motoru ile tanıtılan 2021 Rolls-Royce Ghost önümüzde ki günlerde Türkiye’ye geliyor