Dacia Duster Pick-up Romanya’da Satışa sunuldu.

Dacia Duster Pick-up Romanya’da Satışa sunuldu.

25 Ekim 2020 0

Hayaldi Gerçek oldu…

Fwmotor.com olarak Pick-up araçları çok seviyoruz, sadece biz de değil çoğu tüketici bu modelleri seviyor,tercih ediyor.Dacia’nın Yeni Duster Pick-up modeli ise yüksek gövdesi ve yakıt avantajı sunan motorları ile efsanevi olmaya geliyor bizden söylemesi…

Duster bugün birçok off-road sever tarafından tercih edilen yegane modellerden, sadece arazi içinde değil ülkemizin yüksek rakımlı çoğu şehirinde çok seviliyor ve tercih ediliyor.Tabi bu bir Off-road canavarı değil ama fiyatının çok üstünde bir otomobil oluşu onun en başarılı alanı.


Dacia Duster’ın kardeşi Yeni Pick-up model, Duster Suv’a göre 19 mm daha kısa ve 224 mm yüksekliği ile de tam 14 mm daha yüksek.Yaklaşma- uzaklaşma verileri yayınlanmasa bile daha yüksek yapısı ve kısa gövdesi sayesinde off-road kabiliyeti iyileşmiş olacaktır.

1.5 litrelik BlueDcı turbo dizel motora sahip modelin 6 ileri manuel şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi ile kombine edilmesi bekleniyor.

1.5 litre BlueDcı motorun sorunsuzluğu ve yüksek tork değerleri birçok kullanıcıyı hali hazırda memnun etse bile 2.0 dizel ve otomatik şanzımanlı versiyonu Pick-up’ların ötv avantajından dolayı keşke olsa dedirtecektir.

Romanya’da 22.500 Euro etiket fiyatı ile satışa sunulan Dacia Duster Pick-up’ın Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.Ama görünen yüksek Euro kuru sayesinde bu aracımız da 200 bin TL’nın üzerinde olacaktır.

FWMOTOR.COM