Peugeot’dan Yeni Kurumsal Kimlik ve Logo

Peugeot’dan Yeni Kurumsal Kimlik ve Logo

1 Mart 2021 0

Yeni , kaliteli , göze hoş gelen ve tabii çağdaş…

Bireyin her geçen gün isteklerinin değişmesi ve global trendlerin farklı bir yöne seyretmesi ile birlikte, markalar da bu trendlere ayak uydurmaktadır.Özellikle otomobillerin kalitesinin iyileştirilemesinin yanında yan faktörler de değişmekte ve rekabeti arttırmaktadır.

Örneğin Logo ve Kurumsal kimlik bu yan faktörlerden en önemlisidir.Rekabetin kızıştığı bu dönemlerde davranışsal ve sosyolojik yönden de rekabet eden markalar, müşterilerinin otomobilleri incelediği yerleri de geliştirmek için çaba sarf etmektedir.

Bu rekabet ortamında çok stratejik çalışan ve çoğumuz tarafından takdirle karşılanan Group Psa ve Peugeot ise rekabeti bir üst düzeye çıkartmak için yeni kurumsal kimliğini tanıttı.

Böylelikle siyah yani asaletin simgesi olan renklerden biri seçerek, daha şık ve kaliteli görünümü iyileşen otomobilleri ile birlikte sunmaya hazırlanıyor.

Toyota’nın Caner Yüksel ile yaptığı terfi haberini verirken; Özellikle Satış kökenli ve bayi iletişimi kuvvetli başarılı yöneticilerin Bayi Geliştirme departmanlarında olduğunu belirtmiş ve bayi geliştime departmanının ve yöneticilerinin bu süreci yönetmesinin ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştim.

Aynı şekilde Group Psa bünyesinde çalışan Bayi Geliştirme Yöneticilerine ve dönüşüme hazırlanacak bayilerine bu önemli süreçte kolaylıklar diliyorum.FWMOTOR.COM