Suzuki SX4 S-CROSS Türkiye’de!

Suzuki SX4 S-CROSS Türkiye’de!

31 Ekim 2020 0

“Her yerde ve her zaman hazır, gerçek bir maceracıyla hayallerinizin özgürleşmesine izin verin ” sloganı ile yollara çıkmaya hazırlanan Suzuki SX4 S-Cross Türkiye’de.

Suzuki SX4 2006 yılından beri hiç ara vermeden Japon üretici tarafından Suzuki severler ile buluşturuluyor.Küçük ve pratik yapısı, sağlamlığı ve yakıt tüketimi başarılı model yeni kasası ise Türkiye’de ön sipariş ile satışa sunuldu.


Suzuki yenilenen modelinde led farları ile dikkat çekiyor.Özellikle enerji tasarruflu Led park lambaları gündüz farı görevi görürken, aracın toplam elektrik tüketimini kıstığı için de çevreci.


Yenilenen 8 inçlik mutlimedia ekranı ise Suzuki SX4 S-CROSS’un diğer dikkat çeken yeniliklerinden.Özellikle navigasyon ve geri görüş özelliklerini de barındıran sistemin harici bağlantı için Bluetooth ve USB özellikleri de bulunmakta.

Yüksek alışımlı çelik hafif gövdeyi ise canlandıran makine 1.4 BOOSTERJET.140 hp güç ve 220 hp tork değerlerine sahip modelin bu motorla 0-100 hızlanması 9.5 saniye.Yakıt tüketimi ise karma tüketimde 5.8 litre/100 kmh.

Ön sipariş için Suzuki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FWMOTOR.COM